O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Jerzy Rajkow-Krzywicki i zarabiam na życie rozwiązywaniem biznesowych problemów.

Pasjonują mnie nowe idee, przyszłość i budowanie relacji między ludźmi.

Jestem strategiem, menedżerem, właścicielem studia Pinesound, autorem vloga Jerzy.TV i gospodarzem podcastów: Bez Edycji i Poza Prawem.

Wśród moich klientów są firmy takie jak Gide, Faurecia czy DSM.

Po co vloguję?

Dla mojej córki, Heleny, bo lubi oglądać te odcinki i czasem jest operatorem kamery i filmuje rzeczy dla niej ważne.

Dla Ciebie, żeby się z Tobą podzielić moimi przemyśleniami, zatrzymać na chwilę Twoją uwagę przy czymś, co w sumie jest banalne, ale jakże łatwo o tym zapomnieć, pominąć to albo zbagatelizować.

Dla siebie, żeby zapamiętać więcej detali z mojego życia niż to, co moja pamięć chce pamiętać.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do mnie, napisz do mnie maila. Odpowiem na pewno, bo w przeciwieństwie do większości Polaków potrafię odpowiadać szybko na maile.

Jak się ze mną skontaktować?

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie maila albo zadzwoń: +48602192081.

Co potrafię?

Wiele rzeczy. Jestem człowiekiem renesansu, zajmowałem się zawodowo już informatyką, HR, zarządzaniem projektami i prowadziłem swoje własne studio nagraniowe.

Gram na gitarze rytmicznej w kapeli psychodeliczno-progresywno-postrockowej Thesis, na wszystkim w funeral doomowej Oktor i na perkusji w doom-deathmetalowej Painthing.

Jestem też miłośnikiem produktów i usług wyjątkowo dobrej jakości oraz dobrze pomyślanych i wygodnych aplikacji mobilnych.


Disclaimer: poglądy prezentowane tutaj są wyłącznie moimi własnymi i niekoniecznie odzwierciedlają opinie firm lub osób z którymi współpracuję.